شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 23519
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1394 _08:04:03
حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آیندگان با قلم و زبان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان در جلسه ای با مدیرکل صدا و سیمای افلاک، گفت: بر ماست که با قلم و زبانمان فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ و به نسل های بعد معرفی کنیم.
به گزارش تا شهدا؛ روز گذشته 11 بهمن در جلسه ای که در محل صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از زحمات بازوند، مدیرکل مرکز افلاک و کارکنان این مرکز در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر و تشکر کرد.

روشنی در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: بی شک یکی از عوامل پیروزی شکوهمند ایرات و حدوث انقلاب نقش مردم است که با روحیه شهادت طلبی خود در همه عرصه ها جانانه از میهن خویش دفاع کرده اند و برای دلسوزان انقلاب تداوم و حراست از انقلاب به مراتب از خود انقلاب ارزشمندتر است و همین مردم باعث ماندگاری انقلاب شده اند. عواملی که باعث پیروزی انقلاب شده اند یعنی مردم و جوانان همواره مورد تأکید امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بوده و هست که ضامن بقای انقلاب و ماندگاری آن همین روحیه استقامت است.

وی افزود: اتحاد و وحدت کلمه در سایه رهبری های حکیمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری و نیز توجه به ارزش های دینی و الهی امروز ما را به یک سرمایه کلان به نام امنیت رسانده و ایران را به ام القرای جهان اسلام و در واقع کشوری که برای سایر کشورها الگو است تبدیل کرده و این محقق نشده مگر اراده الهی و لطفی که خداوند به ایران و ایرانی داشته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: بر ماست که با قلم و زبانمان فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ و به نسل های بعد معرفی کنیم و امروزه کارآمدی نظام و انقلاب که تمام ابرقدرتها در مقابل آن اظهار عجز می کنند مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است.

روشنی همچنین گفت: با توجه به اینکه در آستانه روز شهید هستیم طبق آمار سال 91 یک درصد، سال 92 هفده درصد و سال 93 سی و پنج درصد مردم با این روز آشنا بوده اند و در طول این سه سال جهت شناساندن این روز خیلی تلاش شده که این تلاش ها نیز از سوی مقام معظم رهبری مورد تأیید قرار گرفته که در جمله ای بیان داشتند «خدا به شما خیر دهد، بنده از برنامه های روز شهید راضی هستم» و این کلام بعنوان یک عامل اساسی و ارزشمند برای ما و همکارانمان است که با انگیزه بیشتر در جهت شناساندن و ترویج این روز و نیز فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه