شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 21038
تاریخ انتشار: 26 آذر 1394 _12:12:49
پیکر شهید مدافع حرم در شهرستان ساوجبلاغ تشییع شد
پیکر شهید مدافع حرم محمدرضا علیزاده صبح امروز بر روی دستان مردم شهید پرور شهرستان ساوجبلاغ از میدان امام (ره) تا میدان شهدای هشتگرد تشییع و پس از اقامه نماز توسط امام جمعه این شهرستان در گلزار شهدای ینگی امام به خاک سپرده شد.
تا شهدا؛ پیکر شهید مدافع حرم محمدرضا علیزاده صبح امروز بر روی دستان مردم شهید پرور شهرستان ساوجبلاغ از میدان امام (ره) تا میدان شهدای هشتگرد تشییع و پس از اقامه نماز توسط امام جمعه این شهرستان در گلزار شهدای ینگی امام به خاک سپرده شد.

در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی ناطقی امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ، ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار این شهرستان، سرهنگ پاسدار داوود عبدلی معاون هماهنگ کننده سپاه استان البرز، سرهنگ پاسدار علی لشگری فرمانده سپاه ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ملت شهید پرور این شهرستان حضور داشتند.

شهید محمدرضا علیزاده از اعضای گردان فاطمیون و از اتباع افغانستان می باشد که در ساوجبلاغ سکونت دارد.

حجت الاسلام محمدتقی ناطقی در این مراسم ایران را ام القرآن جهان اسلام دانست و اظهار داشت: در مقابل دشمنی دشمنان اسلام ایستادگی خواهیم کرد و مطمئن هستیم که پیروزی از آن مسلمانان می باشد.

وی در خصوص شهادت جان بر کفان در خاک سوریه گفت: شهید علیزاده اولین و آخرین شهید ما نخواهد بود و خون این شهیدان موجب می گردد ملت مسلمان نسبت به دشمنی های داعش و تکفیری ها هوشیار تر شوند.

ابزار هدایت به بالای صفحه